אודות שלומי לוי

אני פסיכולוג חינוכי מומחה (מ.ר 99183) ופסיכותרפיסט המטפל בגישה פסיכואנליטית.

ההיכרות שלי עם טיפול פסיכולוגי באה בעקבות משבר אישי שפקד אותי בגינו החלטתי לעבור טיפול בגישה פסיכואנליטית. בטיפול גיליתי את ההשפעה העצומה של משאלות, חלומות, פנטזיות, דחפים, הפנמות והזדהויות על חיי הנפש. התהליך הפסיכואנליטי מאפשר להפוך למודע את כל אותם התכנים הלא מודעים. לרכוש תובנות חדשות וחופש בחירה גדול יותר בקבלת החלטות. באנליזה גם גיליתי שנולדתי להיות מטפל.

כמטפל בקליניקה אני מגלה סקרנות, עניין ותשוקה בפענוח תהליכים נפשיים ומצוקות רגשיות כמו מצבים של דיכאון וחרדה ונפעם כל פעם מחדש מיכולת הטיפול הנפשי להפחית סבל וכאב וליצור שינוי.

מניסיוני האישי, הדיבור החופשי והעלאת כל מחשבה שקופצת הוא כלי משמעותי ביותר ליצירת מודעות והבנה של חיי הנפש. לכן במהלך המפגשים אני מפנה את הקשב למטופליי ללא דעות קדומות, ביקורת או שיפוטיות בכדי לאתר את הרצונות והתשוקות שלהם ולכוון אותו לפעול על-פיהם.

עברתי דרך ארוכה ומפותלת כדי לעסוק בטיפול נפשי והיא כוללת בין השאר לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה, תואר שני בקרימינולוגיה, לימודי פסיכותרפיה פסיכואנליטית והכשרה אישית לעסוק בפסיכואנליזה. השתתפתי בסמינרים קליניים ותאורטיים רבים בכל תחומי הטיפול, והעמקתי את הידע וההבנה שלי בעיקר בתיאוריות של פרויד ולאקאן.

.

תחומי טיפול:

 

לשאלות נוספות או לפגישת היכרות אתם מוזמנים לפנות אליי ואשמח לסייע לכם בכל אשר תצטרכו. ליצירת קשר לחצו כאן

 

שלומי לוי פסיכולוג
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support