אודות שלומי לוי

אני פסיכולוג חינוכי מומחה (מ.ר 99183), פסיכותרפיסט ופסיכואנליטיקאי המטפל בגישה פסיכואנליטית.

ההיכרות האישית שלי עם טיפול פסיכולוגי באה בעקבות משבר אישי שפקד אותי, בעקבותיו גיליתי את יכולת הטיפול להשפיע על הנפש ולפתור קונפליקטים פנימיים. בחרתי בטיפול פסיכואנליטי דרכו נחשפתי להשפעות של משאלות, חלומות, פנטזיות, דחפים, הפנמות והזדהויות על – חיי הנפש. התהליך הפסיכואנליטי מאפשר להפוך למודע את כל אותם תכנים לא מודעים שאין לנו נגישות אליהם. הטיפול מאפשר לכל אחד להבין טוב יותר מהם הצרכים והרצונות שלו ולרכוש תובנות חדשות בחיים, דבר המאפשר לכל אחד חופש בחירה גדול יותר כאשר ניצב בפני קבלת החלטות. התהליך ליצירת שינוי מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה וההגעה לקליניקה, כאשר קיים רצון לטפל בבעיה חצי ממנה כבר נפתרה. מניסיוני המקצועי, אחת מהדרכים המשמעותיות להניע את התהליך הטיפולי הוא כאשר מדברים באופן חופשי בלי לחשוב יותר מדי.. כמטפל מפנה את הקשב לכל אחד ואחת ללא דעות קדומות, ביקורת או שיפוטיות בכדי לאתר את הרצונות והתשוקות ולכוון כיצד ניתן להשיג אותם.

כיום חבר בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל. צברתי מעל ל-15 שנות ניסיון בעבודה טיפולית. את הניסיון המקצועי רכשתי במגוון מסגרות טיפוליות, בשירות הציבורי והפרטי גם יחד. במהלך תקופה זו טיפלתי בקשת רחבה של מצוקות ובעיות רגשיות בטיפולים קצרי וארוכי טווח. עברתי דרך ארוכה ומפותלת כדי לעסוק בטיפול נפשי והיא כוללת בין השאר לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה, תואר שני בקרימינולוגיה, לימודי פסיכותרפיה פסיכואנליטית עם הסמכה לטיפול במבוגרים והכשרה אישית לעסוק בפסיכואנליזה. השתתפתי בסמינרים קליניים ותאורטיים רבים בכל תחומי הטיפול, והעמקתי את הידע וההבנה שלי בתיאוריות פסיכואנליטיות של פרויד, לאקאן ואחרים.

אשמח לקבל אותך לקליניקה שלי בשעות גמישות, באווירה תומכת ונעימה ולהציע עבורך טיפול אישי ומקצועי.

.

תחומי טיפול:

 

לשאלות נוספות או לפגישת היכרות ניתן לפנות אליי ואשמח לסייע בכל אשר תצטרכו. ליצירת קשר לחצו כאן

 

שלומי לוי פסיכולוג
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support